FAQ

\\ COVID19

Uvidíme, co na nás mocipáni vymyslí. Pro ilustraci, loni to bylo takto :

Chceme dostát všem podmínkám stanoveným vládními opatřeními. Záleží nám na vaší bezpečnosti. Ale bude potřeba i vaše součinnost. Dodržujte prosím doporučení pořadatelů. 

Dle aktuálních nařízení může být na akci max 5000 lidí  - napohodu

Na každého účastníka musí být 4m2 prostoru – jsme na stadecu, takže napohodu

Vzdálenost diváků od jeviště nebo jiného místa určeného pro vystupující nebo sportovní plochy musí být nejméně 2 m - napohodu

Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 – tak snad jste normální a svéprávní ne ?  takže napohodu.

Co se týká nějakých prokazování atd, tak každý svým vstupem do areálu prohlašuje, že splnil podmínky dle nařízení, tj test, očkování, prodělání covidu atd. To je celé.

 

\\ KDY DORAZIT NA AKCI ?

Přijďte včas, i začínající kapely vás mohou mile překvapit a zaslouží si váš aplaus. Neodcházejte brzy, gradujeme až do konce. 

\\ DÁ SE PŘESPAT ?

S organizovaným placem pro stanování letos nepočítáme. Není to reálné

 

\\ PARKOVÁNÍ ?

Parkování je přímo u areálu. V případě, že bude plno ( což bude ) lze parkovat v přilehlých ulicích, či na náměstí. Vše max 5min chůze.

 

\\ ODPOVĚDNOST ?

Veškeré vaše chování a účast na akci je výhradně na vaši zodpovědnost

 

\\ JAK SE CHOVAT ?

Každej máme, nějakej vlastní, morální kodex a jeho limity rozhodně nechceme určovat, ani omezovat. Ale zkuste se prosím chovat slušně a buďte tolerantní ke svému okolí, většina se přišla bavit, ne vyvolávat konflikt. A nedělejte moc bugr mimo areál pls, chceme se tu přece potkat i příště, ne? Jo a sbírání kelímků v potoce a po městě taky není žádná hitparáda ;-)

 

\\ VLASTNÍ PITÍ ?

Hele zkuste do areálu netahat vlastní chlast, myslíme, že až tak draho u nás není, aby jste museli pod trikem pašovat petku se slivovicí. Pak to blbě končí :-) Navíc se letos RousFest koná opět na fotbalovém hřišti, takže bude platit ABSOLUTNÍ zákaz vnášení skleněných lahví, sklenic atd. Kluci na bráně to budou čekovat. 

 

\\ ALKOHOL ? 

Tak toho bude rozhodně dostatek ve všech jeho podobách. Ale stejně, pivo je pivo ne ? :-) Jo a nezletilí nezletilci mají smolíka :-) Návštěvníci mladší 18ti let dostanou na bráně identifikační náramek, který jim znemožní nákup alkoholu v prostorách areálu ;-)

\\ DROGY ?

Žádné tvrdé drogy ! Nulová tolerance !! Přistiženým lámeme ruce !!! DOSLOVA !!!!

 

\\ FOTKA S KAPELOU ?

Jasný, nebude problém. Už dříve se nám osvědčila fotostěna, takže letos to zajisté zopakujeme. Jo a to zařízení u zvukaře je fakt dóóóst drahé, takže držte odstup prosím a využijte fotostěny, či jiných zákoutí.