FAQ

\\ COVID19

Snažíme se dostát všem podmínkám stanoveným vládními opatřeními. Záleží nám na vaší bezpečnosti. Ale potřeba i vaše součinnost. Dodržujte prosím doporučení pořadatelů, rozestupy jak na place, tak ve frontách na pivo. Fronty se samozřejmě budeme snažit minimalizovat, ale zcela jim zabránit nelze.

 

\\ KDY DORAZIT NA AKCI ?

Přijďte včas, i začínající kapely vás mohou mile překvapit a zaslouží si váš aplaus. Neodcházejte brzy, gradujeme až do konce. 

\\ DÁ SE PŘESPAT ?

S organizovaným placem pro stanování letos nepočítáme. Není to reálné

 

\\ PARKOVÁNÍ ?

Parkování je přímo u areálu. V případě že bude plno ( což bude ) lze parkovat v přilehlých ulicích, či na náměstí. Vše max 5min chůze.

 

\\ ODPOVĚDNOST ?

Veškeré vaše chování a účast na akci je výhradně na vaši zodpovědnost

 

\\ JAK SE CHOVAT ?

Každej máme, nějakej vlastní, morální kodex a jeho limity rozhodně nechceme určovat, ani omezovat. Ale zkuste se prosím chovat slušně a buďte tolerantní ke svému okolí, většina se přišla bavit, ne vyvolávat konflikt. A nedělejte moc bugr mimo areál pls, chceme se tu přece potkat i příště, ne ? Jo a sbírání kelímků v potoce a po městě taky není žádná hitparáda ;-)

 

\\ VLASTNÍ PITÍ ?

Hele zkuste do areálu netahat vlastní chlast, myslíme, že až tak draho u nás není, aby jste museli pod trikem pašovat petku se slivovicí. Pak to blbě končí :-) Navíc se letos RousFest koná opět na fotbalovém hřišti, takže bude platit ABSOLUTNÍ zákaz vnášení skleněných lahví, sklenic atd. Kluci na bráně to budou čekovat. 

 

\\ ALKOHOL ? 

Tak toho bude rozhodně dostatek ve všech jeho podobách. Ale stejně, pivo je pivo ne ? :-) Jo a nezletilí nezletilci mají smolíka :-) Návštěvníci mladší 18ti let dostanou na bráně identifikační náramek, který jim znemožní nákup alkoholu v prostorách areálu ;-)

\\ DROGY ?

Žádné tvrdé drogy ! Nulová tolerance !! Přistiženým lámeme ruce !!! DOSLOVA !!!!

 

\\ FOTKA S KAPELOU ?

Jasný, nebude problém. Už loni se nám osvědčila fotostěna, takže letos to zajisté zopakujeme. Jo a to zařízení u zvukaře je fakt dóóóst drahé, takže držte odstup prosím a využijte fotostěny, či jiných zákoutí.

 

PARTNEŘI FESTIVALU

//DAN RESS - STŘECHY

//KOVO ŠMERDA

//LIBOR SKŘIVÁNEK - prodej hutního materiálu

Kovo_Krcek.jpg
Rousínov_mesto_mensi.png

Copyright by RousFest20 | info@rousfest.cz |