top of page

FAQ

\\ KDY DORAZIT NA AKCI ?

Přijďte včas, i začínající kapely vás mohou mile překvapit a zaslouží si váš aplaus. Neodcházejte brzy, gradujeme až do konce. 

\\ DÁ SE PŘESPAT ?

S organizovaným placem pro stanování letos nepočítáme. Není to reálné

 

\\ PARKOVÁNÍ ?

Parkování je přímo u areálu. V případě, že bude plno ( což bude ) lze parkovat v přilehlých ulicích, či na náměstí. Vše max 5min chůze.

 

\\ ODPOVĚDNOST ?

Veškeré vaše chování a účast na akci je výhradně na vaši zodpovědnost

 

\\ JAK SE CHOVAT ?

Každej máme, nějakej vlastní, morální kodex a jeho limity rozhodně nechceme určovat, ani omezovat. Ale zkuste se prosím chovat slušně a buďte tolerantní ke svému okolí, většina se přišla bavit, ne vyvolávat konflikt. A nedělejte moc bugr mimo areál pls, chceme se tu přece potkat i příště, ne? Jo a sbírání kelímků v potoce a po městě taky není žádná hitparáda ;-)

 

\\ VLASTNÍ PITÍ ?

Hele zkuste do areálu netahat vlastní chlast, myslíme, že až tak draho u nás není, aby jste museli pod trikem pašovat petku se slivovicí. Pak to blbě končí :-) Navíc se letos RousFest koná opět na fotbalovém hřišti, takže bude platit ABSOLUTNÍ zákaz vnášení skleněných lahví, sklenic atd. Kluci na bráně to budou čekovat. 

 

\\ ALKOHOL ? 

Tak toho bude rozhodně dostatek ve všech jeho podobách. Ale stejně, pivo je pivo ne ? :-) Jo a nezletilí nezletilci mají smolíka :-) Návštěvníci mladší 18ti let dostanou na bráně identifikační náramek, který jim znemožní nákup alkoholu v prostorách areálu ;-)

\\ DROGY ?

Žádné tvrdé drogy ! Nulová tolerance !! Přistiženým lámeme ruce !!! DOSLOVA !!!!

 

\\ FOTKA S KAPELOU ?

Jasný, nebude problém. Už dříve se nám osvědčila fotostěna, takže letos to zajisté zopakujeme. Jo a to zařízení u zvukaře je fakt dóóóst drahé, takže držte odstup prosím a využijte fotostěny, či jiných zákoutí.

 

bottom of page